POP DEKO web sitesine hoş geldin!

Web sitemizi ziyaret ettiğin için teşekkür ederiz. Her zaman hayalini kurduğun iç mekân düzenlemesinin gerçekleşmesine yardımcı olacağımızı umuyoruz. Bizimle geçirdiğin süre sonunda yüzünde bir tebessüm oluşması ve Pop Deko ürünlerini severek ve uzun zaman kullanabilmen için çalışıyoruz. 
POP DEKO, tasarım mobilyaların internet üzerinden satışında uzmanlaşmış bir şirkettir. Büyük bir özenle seçerek ilgilisine  sunduğumuz tasarımlar sayesinde hayal ettiğin mekanlar yaratabilirsin. Şirketimizin en güçlü yönü satışa sunduğumuz ürünleri doğrudan tasarımcılardan, üreticilerden tedarik etmesi veya üretmesidir.  Bu sayede en iyi fiyat/kalite oranını her zaman garanti edebiliyoruz.

POP DEKO
• İnternette bulabileceğiniz en iyi fiyat/kalite oranlarına sahibiz.
• Tüm ürünlerimiz için 2 yıllık garanti sunuyoruz.
• Ürünlerin büyük çoğunluğu hemen gönderime hazırdır.
• Teslimatlar belirtilen sürelerde yapılır.
• E-postalarınız en kısa sürede yanıtlanır.
• Türkiye genelinde yerel telefon numaralarından ve WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
• Ürün fotoğrafları ve videoları kendi ürünlerimize aittir.
• Büyük mobilyaların nakliyesi ürüne özel nakliye düzenlemeleri ile gerçekleştirilir.
• 14 gün içinde yapılan iadelerde, ücret iade garantisi sunuyoruz.

POP DEKO, geçmişe ve geleceğe ait tasarım ürünleri meraklısına sunma hedefiyle 2015 yılında kuruldu. Ürünlerin piyasaya fiyatları göz önünde tutulduğunda, bu ürünlerin doğrudan üreticilerden ve tasarımcılardan tedarik edilmesi fikri şirketimizin çıkış noktasıdır.
Tasarım ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla ilgilisiyle buluşturmak ve tüm süreçleri kolaylaştırmak önceliğimizdir.

Ekip
Müşteri memnuniyeti odaklı,  güvenilir satış , POP DEKO’ nun temel taşlarından biridir. Bu düşünceyle, hayalinizdeki iç mekâna ilişkin beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden duyacağınız memnuniyet ve yüzünde oluşan tebessüm bizim için en güzel sonuçtur. Müşteri memnuniyeti ve tasarım odaklı olan, yaptığı işi seven çalışanlardan oluşan bir ekibimiz var. Yaptığı işten keyif almanın ve  pozitif ve yapıcı bir bakışın, hayatın tüm alanına olumlu etkisi olduğuna inanıyoruz. İletişimi güçlü, bir arada olmaktan, üretmekten keyif alan bir ekiple hizmet veriyoruz.

Bizimle olduğun için teşekkür ederiz!

Biz Kimiz