POP DEKO web sitesine hoş geldiniz!

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her zaman hayalini kurduğunuz iç mekân düzenlemesinin gerçekleşmesine yardımcı olacağımızı umuyoruz. Her zaman en iyisini hedefleyen şirketimiz hakkında sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.
POP DEKO, tasarım mobilyaların internet üzerinden satışında uzmanlaşmış bir şirkettir. Büyük bir özenle seçerek sizlere sunduğumuz ürünlerimiz sayesinde hayalinizdeki iç mekânlara kolayca kavuşabilirsiniz. Şirketimizin en güçlü yönü satışa sunduğumuz ürünleri doğrudan üreticilerden tedarik etmemizdir. Bu sayede mükemmel bir fiyat/kalite oranını her zaman garanti edebiliyoruz.
POP DEKO
• İnternette bulabileceğiniz en iyi fiyat/kalite oranlarına sahibiz • 14 gün içinde ücret iade garantisi sunuyoruz• Tüm ürünlerimiz için 2 yıllık garanti sunuyoruz
• Ürünlerin büyük çoğunluğu derhal gönderime hazırdır• Teslimatlar her zaman anlaşmalara göre yapılır• E-postalarınızen kısa sürede yanıtlanır• Türkiye genelinde yerel telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz• Ürün fotoğrafları ve videoları kendi ürünlerimize aittir
.• Büyük mobilyaların nakliyesi ürüne özel nakliye düzenlemeleri ile gerçekleştirilir.
Şirket
POP DEKO, geçmişe ve geleceğe ait tasarım mobilyaları geniş bir müşteri kitlesine sunma hedefiyle 2015 yılında kuruldu. Ürünlerin piyasaya fiyatları göz önünde tutulduğunda, bu ürünlerin doğrudan üreticilerden ve tasarımcılardan tedarik edilmesi fikri şirketimizin çıkış noktasıdır. 
“Dünyayı daha güzel bir yer yapmak için tasarım ürünlerine herkesin ulaşabilmesini sağlamak”
Ekip
Mükemmel hizmet, POP DEKO’nun temel taşlarından biridir. Bu düşünceyle, hayalinizdeki iç mekâna ilişkin yüksek beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerden duyacağınız müşteri memnuniyeti ve yüzünüzdeki gülümseme bizim için en önemli hedeftir. Müşteri, müşteri hizmeti ve tasarım odaklı olmayan çalışanlara kuruluşumuzda yer yoktur. Yaptığı işten keyif almanın ve hayata pozitif bakmanın hem kendimiz hem de diğer insanlarlar için en iyi tutum olduğuna inanıyoruz. Ekibimiz  konularında uzmanlaşmış satın alma bölümü, pazarlama ve tasarım bölümü ve müşteri hizmetleri bölümünden oluşmaktadır. 
  En iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmak için satın alma bölümümüz her zaman üreticilerle yakın irtibat halindedir. Pazarlama ve tasarım bölümümüz ürünlerin yüksek kalitede fotoğraflarını ve videolarını hazırlar ve satın alma bölümü ile birlikte çalışarak sizlere en cazip fırsatları sunar.

Biz Kimiz